Automatyzacja i Robotyzacja
Technologia i Innowacje
INNOWACYJNE OPROGRAMOWANIE

Przekształcamy technologię

w efektywne rozwiązania biznesowe.

Nasze systemy dla przemysłu to klucz do optymalizacji procesów produkcyjnych, zapewniające szybkość, dokładność i niezawodność w każdym aspekcie działania firmy.

Gotowe Produkty dla Przemysłu

Zaawansowane systemy i aplikacje, które są gotowe do zastosowania w różnych sektorach przemysłowych. Automatyzujemy, optymalizujemy i zapewniamy niezawodność procesów produkcyjnych.

Integracja Systemów

Skutecznie łączymy obszar automatyzacji i oprogramowania zapewniając płynne połączenie między nowymi a istniejącymi rozwiązaniami, zwiększając skuteczność operacyjną Twojej firmy.

nasze realizacje

Znajdź rozwiązanie idealne dla siebie

Indywidualna oferta

Rozwiązanie idealnie dostosowane do Twoich potrzeb

nasze produkty

Cyfrowa rewolucja w zasięgu Twojej firmy

Oprogramowanie do zarządzania projektami, które przekształca złożoność planowania w klarowną i efektywną mapę drogową do sukcesu.

System traceability, który przenosi przejrzystość i kontrolę na wyższy poziom, umożliwiając pełne śledzenie każdego etapu produkcji.

Laboratorium FlexSim

Nowoczesne technologie

na rzecz przyszłości przemysłu

Laboratorium FlexSim, działające w ramach współpracy z Uniwersytetem Bielsko-Biaslkim, łączy naukę z rzeczywistością biznesową, umożliwiając studentom zdobywanie praktycznych umiejętności w zakresie symulacji procesów produkcyjnych przy użyciu nowoczesnego oprogramowania FlexSim.

Optymalizacja
Projekty dla przemysłu
Innowacyjne myślenie
Projety VR

Chesz zobaczyć więcej?

UMÓW SPOTKANIE

Skontakuj się z nami!

Odkryj, jak możemy wspólnie zoptymalizować Twoje procesy produkcyjne – skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć innowacyjną przyszłość Twojego biznesu!

ul. Strażacka 81, 43-382 Bielsko-Biała

biuro

biuro@cisc.com.pl

e-mail

606 643 040

zapytania