img
about
img
Doświadczenie

Najwyższa wydajność

Wdrożone przez nas rozwiązania w ramach IoT analizują dane i pozwalają na podejmowanie trafnych decyzji w czasie rzeczywistym.
Poprawiamy wydajność procesów produkcji dzięki lepszemu wykorzystaniu posiadanych zasobów.
Jesteśmy twórcą autorskiego oprogramowania traceability - Tracey. System daje możliwość pełnej identyfikacji produktu w łańcuchu dostaw.
Centrum Inżynieryjne jest parterem Copa-Data Partner Community, sieci specjalistów w dziedzinie automatyki przemysłowej i energetycznej.

Usługi CISC

Rozwiązania technologiczne
Industry 4.0.

Kontrolujemy i analizujemy procesy produkcyjne w czasie rzeczywistym. Pozyskujemy dane wprost z linii produkcyjnych. Integrujemy z funkcjonującymi już wcześniej systemami i urządzeniami.

blog

Elastyczność

Dostosujemy rozwiązania do potrzeb. Piszemy autorskie systemy, dopasowane do indywidualnych oczekiwań klienta lub integrujemy nasze rozwiązania z funkcjonującymi systemami. Nieustannie rozwijamy aplikacje, dostosowując je do zmieniających się potrzeb.

blog

Kompleksowość

Działamy kompleksowo: piszemy i wdrażamy oprogramowanie do monitoringu i optymalizacji produkcji, a w razie potrzeby dokonujemy procesu automatyzacji i robotyzacji procesu, w celu dostarczenia niezbędnych danych.

blog

Optymalizacja

Umożliwiamy skuteczne nadzorowanie procesu produkcji w czasie rzeczywistym, co powoduje szybszą identyfikację obszarów wymagających optymalizacji. Usprawniamy procesy zamówień komponentów, kontrolujemy detale przed rozpoczęciem cyklu produkcyjnego.

blog

Identyfikacja

Zbieramy parametry produkcyjne, monitorujemy cykl życia produktu. Rejestrujemy szczegółowe informacje na temat detali, czasów, jak i użytkowników biorących udział w procesie.

blog

Minimalizacji awarii

Dokładny monitoring parametrów pozwala na szybką identyfikację ewentualnych awarii. Reagujemy na awarie i odchylenia w czasie rzeczywistym, usprawniając tym samym ich eliminację.

COPA-DATA Partner Community

Ekspert w zakresie automatyki

Jesteśmy członkiem COPA-DATA Partner Community, międzynarodowej sieci specjalistów w dziedzinie automatyki przemysłowej i energetycznej.

zenon Software Platform to platforma programowa, która łączy w sobie automatyzację z cyfrową transformacją wspierając przy tym procesy inżynieryjne, procesy produkcji oraz infrastrukturę maszyn i urządzeń.

Centrum Inżynieryjne wykorzystuje rozwiązania oferowane przez platformę zenon w poprawie efektywności procesów na liniach produkcyjnych.

app
Branże

Dedykowane rozwiązania

Wspólnie z naszymi klientami tworzymy innowacyjne produkty.
Współpracujemy na każdym etapie procesu tworzenia.
Spełniamy oczekiwania, podejmujemy wyzwania.
Realizujemy projekty głównie w branży automotive, meblarskiej, tworzyw sztucznych, elektronicznej i w przemyśle stalowym.