img
about
O nas

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy firmą z 15-letnim doświadczeniem. Zatrudniamy ponad 40 osób w takich dziedzinach, jak: projektowanie maszyn, projektowanie i programowanie układów automatyki, robotyka, inżynieria produkcji, IT.

Innowacje to nasza codzienność, dlatego priorytetem jest dla nas nieustanny rozwój pracowników. Sprawdź czy pasujesz do naszego zespołu!

nasze działy

Sprawdź, czy to Ciebie szukamy

Poznaj specyfikę pracy w poszczególnych działach i zastanów się czy to miejsce dla Ciebie. Jeśli tak, to sprawdź nasze aktualne oferty pracy.
Może to właśnie Ciebie szukamy?

blog

Konstruktorzy

Kreują całkiem nowe rozwiązania, w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów. Każdy kolejny projekt, jaki realizują, jest inny od poprzedniego. U nich nic dwa razy się nie zdarza.

blog

Automatycy

Zawsze gotowi sprostać największym wyzwaniom serwowanym przez naszych klientów. Gotowi do akcji, czekają na sygnał i ruszają... jak tylko zdobędą kluczyki do samochodu służbowego.

blog

Dział ofertowy

Zawsze do dyspozycji naszych klientów. Rzetelnie i sprawnie przygotowują niestandardowe i bezkonkurencyjne rozwiązania w odpowiedzi na zapytania i… przekazują pałeczkę dalej.

blog

Dział planowania

Dział planowania na co dzień testuje tworzoną i stale rozbudowywaną przez dział programistów aplikację do zarzadzania projektami. W rezultacie wszystko działa jak w zegarku.

blog

Programiści

Nieustannie szukają nowych, lepszych rozwiązań i odpowiedzi na pomysły naszych klientów. Nie funkcjonują bez kawy i piłkarzyków.

blog

Pracownicy hali

Ciężko pracują nad realizacją najbardziej skomplikowanych rozwiązań dla naszych klientów. Mimo, że czasem czują się jak w labiryncie, zawsze znajdą wyjście z sytuacji.

blog

Dział zakupów

Dbają o optymalny dobór zamówień, precyzyjnie łącząc najwyższą jakość z przystępną ceną. Nie bez przyczyny mówi się, że zakupy są domeną kobiet, bo w dziale zakupów przeważają.

W kilku słowach

Dlaczego CISC?

Jeśli jesteś otwarty na nowości, ambitny i chcesz się rozwijać,
dołącz do naszego zespołu!
Tutaj nie boimy się nowych wyzwań i dbamy
o pozytywną atmosferę.
Utożsamiamy się z firmą, zawsze gramy zespołowo,
jednocześnie podkreślając swój indywidualizm.

Sprawdź, czy to Ciebie szukamy!

Branże

Dedykowane rozwiązania

Wspólnie z naszymi klientami tworzymy innowacyjne produkty.
Współpracujemy na każdym etapie procesu tworzenia.
Spełniamy oczekiwania, podejmujemy wyzwania.
Realizujemy projekty głównie w branży automotive, meblarskiej, tworzyw sztucznych, elektronicznej i w przemyśle stalowym.